| DeskJet a întrebat:

Salut as dori sa-mi iau un scuter, motocicleta pentru motocross,
ma intrebam cum as putea sa fac sa o trec ca motor de 49-50cc.
Sper ca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| madalinpatrasc a răspuns:

Faci contract de vanzare-cumparare cu cineva si in contract il treci ca e de 49cc si il inscri la primarie la satwinking

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o s-o poti trece cu motor mai mic daca il are de capacitate mai mare, in toate actele sunt trecute caracteristicile tehnice. Numai bine!

| DeskJet explică (pentru Ioandelasal):

Mersi de raspunshappy

| a4techsuiram a răspuns:

Mergi la primarie cu contractul de vanzare-cumparare in care treci 49cm3 ii spui ca ai pierdut actele sau nu lea avut proprietarul anterior... si til inscriiwinking