| anonimbuc21 a întrebat:

Salut
Când apare din nou pistol impact parkside la Lidl?
Tot vreau sa iau unul și nu apare.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu știu, urmărește ofertele, atât la Lidl, cât și la Kaufland, pentru că și acolo au băgat sculele Parkside.
Dacă îl vrei pe cel pe aer, e inutil. Îl am și nu prea desface nimic. Am în schimb un Redats de la Gebo, ăla are forță.
De la Lidl e bun pistolul electric cu acumulator. Am folosit cel verde, mi-a desfăcut și piuliță de planetară plină de rugină. Nu e ca unul profesional, dar merge.
Cel negru (Parkside performance) ar trebui să fie și mai bun.

Răspuns utilizator avertizat