| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Dacă merg luni sa ma înscriu la sala auto oare am șanse sa o dau în aceeași saptamana?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreabă acolo, crezi că Mama Omida are cont pe TPU?

| RaduRobertRO a răspuns:

Pai la sala... inseamna cursul de teorie, ma indoiesc ca o sa invatati tot si o sa dati si testul, apoi urmeaza inscrierea la examen... cam greu intr-o saptamana. Din ce stiu scolile de soferi au "clase" pe care le declara oarecum la autoritati, nu merge sa te treaca pe lista azi si maine la examen. Dar poate s-a mai schimbat ceva de cand am facut eu scoala.

| Simpatic a răspuns (pentru RaduRobertRO):

Unii sunt nerabdatori sa vina cu masina in jungla urbana, crezand ca Romania e un fel de fast and furious ori NFS cu masini bengoase si infrastructura SUAwinking
teapa, nu ai locuri de parcari si nici loc sa mergi de melteni, masini de 600 CP care merg bara la bara la consum din punctul x in Y, dar toti ne grabim si la permis si la supermarket