| Matteo999 a întrebat:

Salut! Dețin un polo mk4, care de fabrică nu a venit cu boxe pe ușile din spate. Zilele trecute am vrut sa ma uit in ușile din spate sa vad daca exista fire trase deja sau trebuie puse. Din păcate nu am ajuns până acolo. Nu stiu daca pentru a accesa acest loc trebuie sa dau jos toata fața de pe ușă sau doar grila de protecție a boxei de pe fața de ușă. Evident ca am incercat sa dau jos doar grila dar nu vrea sa iasă desi nu e lipita de usa si pare a fi prinsa in clipsuri.Am incercat in toate felurile dar pur si simplu nu vrea si nu găsesc nimic pe net pentru asta. Cel mai probabil trebuie sa tragi/împingi intr-un anume fel de ea sa iasa usor...

2 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Sfinte Agaftonie, lasa grila aia in pace ca nu se scoate separat, se scoate imbracamintea (fata) interioara cu totu, uite aici video full, upgrade fata si spate facut de un profesionist:
https://www.youtube.com/watch?v=JVCgfXRvcZA

| Matteo999 explică (pentru Korkodeln):

Ok mulțumesc? Nu am stiut, am mai vazut pe la prieteni pe la Skoda 1/2 ca iese doar grila. Nu m-am gândit că e diferit.