| Andreimariean a întrebat:

Salut, ieri am sustinut examenul teoretic categoria B si am luat, mi-a aparut la sfarsit sa imi aleg traseul, am ales cu emotii/fericire si nu am memorat traseul ales, pot verifica undeva ce traseu am ales sau ceva de genul?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ai sustinut doar sala daca vorbesti de traseu. Trebuia sa fii atent la traseul ales si sa lasi emotiile/fericirea dupa ce luai si traseul. Nimeni nu poate sti traseul ales de tine.
Nici Mama Omida nu poate sti.