| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune-ti va rog niste modele de motociclete care se conduc cu A1?

3 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Salut.
CATEGORIA A1:

Motociclete cu cilindree maximă de 125 cm3, cu puterea maximă de 11 Kw. şi cu raport putere/greutate de cel mult 0, 1 Kw/kg;

Tricicluri cu motor cu puterea maximă de 15 Kw;

| Gaby46 a răspuns:

Salut. Honda cbr 125, Honda cbf 125, Aprilia rs 125, Derbi gpr 125....si tot asa, Cel mai bine ar fi sa iti cumperi o Honda cbr 125 e in 4t sunet excelent, e o motocicleta perfecta pentru incepatori, Iti poti lua si o Aprilia rs125, se duce mai mult dar face ca o drujba aproape, e in 2t.Mai bine e un Honda cbr 125 tine mai mult in comparatie cu o Aprilia rs, a e mai ieftina. Succes!