| Komarov a întrebat:

Salut, mai merita Dacia 1310 achizitionata? si nu ma refer la modelele pe carburatie, ci pe injectie, cele care se invart in jurul anilor 2003, scopul ei ar fi sa fie folosita in zona rurala si foarte rar prin oras. Sunt masini care cauzeaza probleme? cel mai plauzibil raspuns obtine funda, destinat in special posesorilor

Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Buna, merita daca e in stare decenta si pret la fel decent. Un prieten a avut una din 2002 pana anul trecut. A facut drumuri de mare cu ea nu a avut probleme la motor etc. Problema ar fi cu rugina ca na tabla proasta si piesele de schimb tot mai proaste (bucsi pivoti etc.). Iarna trecuta a vandut-o fiindca si-a luat altceva.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca mai e si gpl e numai buna de naveta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ti-as da un tv alb-negru cadou, l-ai pune in casa?