| Eduard7777 a întrebat:

Salut mi-am cumpărat recent un Audi A4 2.0 din 2007 avant și aș dori să ii schim farurile si stopurile care sunt momentan pe ele de la un audi a4 cu led din 2010 fac referire la cele agresive in același timp doresc să ii cumpăr si imterior s-line din piele si nu stiu dacă e posibil să ii pun scaune electrice face ea momentan nu este dotată cu așa ceva aș mai dori să ii schimb volanul cu un flett bottem de la s line cu butoane oare este posibil find că ea nu este dotată cu butoane pe volan, dacă știți aproximativ cât ar costa aceste chestii si unde aș putea găsi un site de unde să comand tot ce am spus vă rog să imi comunicati acest lucru, vă mulțumesc anticipat o seară/zi bună vă doresc

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Stii cum zice romanu...tu incerci sa faci din **** bici.

Daca te pui sa schimbi faruri o sa trebuiasca sa treci iar cu ea pe la RAR chestie care costa..mult. Interiorul poti sa il faci cum vrei cat timp nu afecteaza vizibilitatea doar ca ca o sa te coste mii de euro un interior de piele, presupunand ca il gasesti.

Cat despre volan, nu inseamna ca daca el are pe el nu stiu ce butoane alea o sa si faca ceva sau o sa transmita masinii comenzile. Daca masina nu e echipata cu functiile alea o sa fie super multa futere de bani si timp sa le cumperi de la chinezi si sa incerci sa instalezi..gen tu camera in spate sau mai stiu eu ce. Plus ca e foarte probabil ca la final sa mearga functiile alea in functie de cum bate vantul.

| blackann a răspuns:

Schimba masina

| king5151 a răspuns:

Mai bine cumpara alta masina