Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu publicitate pe masina personala. Stiti daca se poate, si unde sa ma duc sa imi puna publicitate pe masina? O firma pe care stiti ca poate plati bine pentru publicitate.

7 răspunsuri:
| DorinM a răspuns:

Depinde din ce oraș ești. Dacă ești din Brașov, Rampa are spatii publicitare http://www.rampadesign.ro/, dar te poți uita pe afișele publicitare din orașul tău si vezi ale cui sunt

| dianapopescu22 a răspuns:

Nu se strica vopseaua de la autocolant? Mi-as pune si eu o reclama la un site.

| sasukeady a răspuns (pentru dianapopescu22):

Se strica dar la o solenza mai conteaza. Tata a avut o colega la servici care a platit-o foarte bine ca si-a pus publicitate pe masina de la firma respectiva. A negotiat cu firma ce pret ii se ofera pentru publicitate pe masina personala. Acu nu stiu exact cum sa procedez si la cine sa ma duc pentru a primi mai multe informati despre aceasta chestie.

| dianapopescu22 a răspuns (pentru sasukeady):

Probabil ca plata este in functie si de marca sau modelul masinii, ca o masina mai scumpa le ofera o imagine mai puternica. Oricum cred ca este cam 50 euro sa vopsesti o usa, sau o capota, culoare metalizata facuta la comanda. Daca se castiga binisor atunci se merita. Eu mai mult as fi fost interesat sa-mi fac singur reclama dar nu cred ca se merita.

| sasukeady a răspuns (pentru dianapopescu22):

M-am interesat astazi si mi s-a spus ca trebuie sa fac un contract cu firma respectiva si esti obligat sa faci un numar de x km/zi; sa fi in zona x la ora x. "Salariul" e negotiabil cu firma respectiva. Acu depinde unde poti gasi.

| dianapopescu22 a răspuns (pentru sasukeady):

In ce localitate este colaborarea?

| sasukeady a răspuns (pentru dianapopescu22):

Http://www.carmedia-group.com/ro/contact
Am trimis un email la ei si m-au pus sa le dau datele de contact si detalii despre masina. Acuma astept sa imi raspunda.