| Andri123 a întrebat:

Am o skoda 1.8T din 2000 si masina a inceput sa scoată fum. Are nevoie de o segmentare, imi puteti spune cat ma costa o segmentare? Pret piese separate si mâna de lucru (am pe cineva bun care ma cunoaste si imi ia mai putin decat pretul pietei )

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aici ai masina si in alt topic cumperi : https://www.tpu.ro/......-spune-ca/

| Andri123 explică (pentru Simpatic):

Da,masina mea este 1.8T si ce am pus este pentru un amic.

| Simpatic a răspuns (pentru Andri123):

Ok

cel mai bine mergi la un service auto serios care are si programe PC prin care comanda si cumpara piese auto (cam toate serviceurile au), au un angajat care se ocupa cu achizitia de piese auto majoritatea serviceurilor, el in baza a ce zice mecanicul iti poate face un pret, cu costurile totale inclusiv manopera in functie de cate ore se va lucra

Noi nu putem sti daca costa 3000 de lei sau 6000 de lei, conteaza si manopera foarte mult

| sierra1 a răspuns:

"am pe cineva bun care ma cunoaste si imi ia mai putin decat pretul pietei" - cu el ar trebui să negociezi

| Andri123 explică (pentru sierra1):

Ma intereseaza piesele cat ar costa

| sierra1 a răspuns (pentru Andri123):

Trebuie să ne dai o grămadă de detalii - nouă sau site-ului:

https://www.epiesa.ro/? gclid=Cj0KCQjwhIP6BRCMARIsALu9LfltKIZlA_InRCt5cMq5FRAbscLXlT_cbHAqBwbmYXwKECl9vmU6flgaAi-0EALw_wcB

| Anonimusgarcea2000 a răspuns:

Da-i foc