| B27CVE a întrebat:

am si eu o problema am un bmw e36 si de curand nu imi mai merg farurile doar licare stiti care ar puatea fii problema? A mai patit cineva asta?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un proprietar de premium, cand are o problema, merge la unul din service-urile in care are incredere.
Tu ce p lm faci?
Ti-ai luat bembeu la 500e si nu-l poti tine, a?

| Anonimuserr a răspuns:

Depinde ce faruri ai pe led sau pe bec. Posibil să se fi ars becurile sau becurile de la led. Altă variantă ar fi aceea ca să nu facă contact bine de la far până la baterie și la botonul cu care le acționezi.
Altă variantă ar fi ca bateria să dea semne să se strice sau să fie descărcată.