| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a întrebat:

.. Am un tico ce nu ma indur sa-l dau si daca as face asta nu mi-as lua prea multi bani pe el, m-am hotarat sa-l fac de oras laughing... in primul rand vreau sa-i pun difuzoare, nu am un venit sa ma dea afara din casa asa ca nu vreau sa ii pun subwoofer sau difuzoare de 500-600 lei ( ii dublez valoare laughing ) vreau sa-i pun 2 difuzoare fata 2 difuzoare spate.

Ce-mi recomandati? big grin

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

O sa ti recomand 4 difuzoare Focal de 100W RMS, crezi ca te ajuta? NU, daca folosesti doar CD playerul fara un amplificator, deci spune daca ai sau nu amplificator si ce CD player ai.

| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY explică (pentru ombladon):

Nu am nimic, trebuie sa-i cumpar si un CD Player... Ce am nu se poate numi CD player.

| RB26DETT a răspuns (pentru Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY):

Daca iti iei cd player incearca sa cauti unul cu aux in! Conectezi mp3 player, telefon etc... la cd player si din telefon poti avea egalizator sa schimbi bass-ul cum vrei si alte aleawinking de boxe iti recomanda ceilalti eu doar am vazut comentariul tau despre cd player si am vrut sa vin cu un sfatwinking

| UnTipMisto a răspuns:

4 dif de la dezmembrari pe alese si testate, cel mai ieftin