| Rocavaly a întrebat:

As vrea sa imi iau o prima masina care se numeste toyota celica t20 1.8 benzina. Am vazut pe net masini bune pana in 1500 euro, si as vrea sa stiu de la cineva care are o masina ca toyota celica t20 sa imi spuna cum se comporta si daca este greu de intretinut. Legat de intretinere, nu e nevoie sa o duc la service.uri deoarece sunt mecanic si pot rezolva eu problemele legate de mecanica. Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toyota este una din cele mai bune si mai trainice masini.
Eu am avut pana de curand o Toyota celica, implinise deja 13 ani cand am renuntat la ea, nu pentru ca ar fi avut ceva, dimpotriva, era totusi batrana si imi doream o masina noua, cu design de ultima generatie si de 8 martie am primit-o cadou pe cea noua...
Crede-ma, in afara de benzina, filtru, apa si ulei, nu a avut nimic nevoie anii astia. Toyota este o masina extraordinara, pe care o recomand cu toata increderea.
In plus, este micuta, se sofeaza si se parcheaza usor, consuma putin, este excelenta pentru oras si toarce frumos la drum intins.

1 răspuns:
| R0byZ00r a răspuns:

De ce celica... iti recomand o masina din gama vw, piesele de toyota sunt foarte scumpe in comparatie cu vw, dacia.