| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

imi puteti spune c-am cat m-ar costa o asigurare de tip casco la un Volkswagen Passat CC 2012 cu motor de 2000? (intreb doar )

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E mai putin relevant motorul la casco. conteaza varsta proprietarului, valoarea masinii si tipul de asigurare... probabil daca ai sunt 30 ani se invarte prin jurul sumei de 1000euro pe an

| Mariuss29 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai. Daca ai peste 30 de ani te costa undeva la 600 lei pe jumatete de an, iar daca ai mai putin de 30 de ani te costa dublu.

| suntserios a răspuns (pentru Mariuss29):

Mai citeste o data intrebarea inainte sa raspunzi, omul se refera la casco