| adicristian15 a întrebat:

Nu intelg de ce mereu mi se rupe ventilu la camera depe spate.Am schimbat janta in ceva mai bun tot degeaba.Am luat si cauciuc mai lat de 2.175 si tot degeaba.Am luat camera cu venitl lung si scurt si lata si mica si tot degeaba. Spuneti-mi ce sa mai fac ca nu stiu!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate gresesti tu la montaj.
Ventilul trebuie sa ramana drept, sa nu se roteasca camera inauntru, iar el sa stea aplecat.
Cum arata ruptura, mai exact? E ros imprejur, e gaura mica?

| adicristian15 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

La montaj nu gresesc ventilul sta drept nu se roteste si fix de la baza ventilului de unde pleaca este o gaura mica unde este intaritura ma intelegi?