| olteanu0127 a întrebat:

Salut TPU, pun aceasta intrebare pentru cei cunoscatori nu pentru cei care isi dau cu parerea, am un golf 3 si as vrea sa stiu daca e posibil sa pun motor de golf 4. multumesc

1 răspuns:
| ADITZA0708 a răspuns:

Nu,nu se poate.Fiindca motoarele de Golf 4 sunt mult mai "inteligente" fata de cele de Golf 3.Astea de Golf 4 au si Computer de bord, aer conditionat.Mai ales daca nu ai si servo sau aer conditionat iti poti lua adio.Dar, poti modifica cai putere cu un kit de marire a cailor putere. Funda big grin?