| Psksjns a întrebat:

Salut TPU, recent m-am înscris la scoala moto pentru a2 (momentan n-am făcut nici o ora) si as vrea sa ma angajez la un supermarket ca tot stau degeaba acasa, oare o sa mai am timp sa fac scoala moto? (Nu am mai avut pana acum un job si nu stiu cum decurge treaba cu programul de munca laughing )

1 răspuns:
| Acid007 a răspuns:

Teoretic, da, de ce nu? Gândește-te că o ședință de conducere e de 2 ore în general.
Jobul 8 ore pe zi, indiferent de schimb.
Dacă nu ai încredere totuși că poți gestiona timpul, poți apela la un job part-time.
Succes!