| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

vreau sa imi achizitionez o masina si la vreo 3500-4000 de euro, ma orientasem catre opel astra h 1.6 16v, mai sunt luate in calcul si ford focus mk2 si golf 5 la fel 1.6 benzina. Voiam sa va intreb de unde ar fi bine sa iau masina din Germania/Austria sau din Ro? Pareri despre aceste modele si de asemnea daca aveti alte variante, de preferabil benzinare, Funda

Răspuns Câştigător
| Alex2o17 a răspuns:

Opel astra ar fi bun luat din Germania, desi in Romania cred ca l-ai gasi la un pret mai mic 2500-3000 euro.Bafta!

1 răspuns:
| GhostRider02 a răspuns:

Germania, in Austria sunt destul de scmpe si eu ma tot uit, in Romania sunt cu cateva sute mai scumpe ca si in Germania si opel gasesti aici la bani aia, pe Germania il iei si la 2500 si la 2000 am gasit eu din 2006 1.7