| Virgi12 a întrebat:

Salut!
Vin și eu cu o întrebare, nu vreau răspunsuri răutăcioase
Am de gând să-mi iau un BMW E60 2.5 ori 3.0 diesel, anul 2005-2006, ce părere aveți de aceste mașini? Consum, fiabilitate,putere, comfort? In mare parte prefer fiabilitatea, logic! Aștept răspunsurile voastre, mulțumesc!❤️

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am de gând să-mi iau un BMW E60 2.5 ori 3.0 diesel... Aștept răspunsurile"

cinstit: văzând intrebarea de mai jos, NU e de tine, o să plătești impozit măcar cât rata aia la bancă. Cât despre asigurare, nici nu mai vorbesc

https://www.tpu.ro/......eocamdata/

| Virgi12 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru răspuns, dar scrie destul de clar mai jos că e rata mamei, nu a mea, deci...nici o legătură, mulțumesc încă o dată!

| sierra1 a răspuns (pentru Virgi12):

"| Virgi12 : bănuiesc ca nu o sa ne descurcam... " spuseseși la PLURAL așa că ai admis că nici nu nu o să descurci. Dar faci tu cum vrei!

Noroc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inghesuite si foarte lente.
Motorul 3.0d nu e nici fiabil, nici rapid.
Pe scurt, nu merita.

| Virgi12 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mulțumesc mult, mă ajută sfaturile de la voi, că sunt chiar hotărât și trebuie să știu o treabă sigura, bafta!❤️

| OmBanal33 a răspuns:

Dacia happy ieftina, fiabila, ieftin de intretinut.
Dar daca te gandesti deja la bmw probabil ai si o cruce la gat...
Dar ce stiu eu laughing))

| Virgi12 explică (pentru OmBanal33):

Era nevoie sa faci haz de necaz? Ești și amuzant tare de tot, bănuiesc că ai Dacia,ești român autentic, daca ști că ești prost bătut în cap, nu da nici un răspuns, stai in banca ta, bafta!

| OmBanal33 a răspuns (pentru Virgi12):

Am Skoda happy Dar nu am facut haza de necaz, dar se pare ca cineva s-a atacat...