| Sorinlelele a întrebat:

Vreau sa comand kitul asta de pe amazon. În cât timp ajunge și cât costa vama și dacă exista alte taxe suplimentare? Mersi :) Https://www.amazon.com/......B00P7RGX3O

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Vezi ca scrie sus in dreapta "This item does not ship to Romania. Please check other sellers who may ship internationally".
Adica nu iti livreaza in Romania
Daca il gasesti in alta parte de unde ti se livreaza, in afara de transport si taxa la vames nu mai ai ce sa platesti pentru el.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://amzn.to/2P2f3K5 Asta se livreaza si in Romania si trebuie sa ajunga pana la 1 martie daca-l comanzi maine