| UnGentleman a întrebat:

Salut.Vreau si eu parerea voastra despre Fiat Stilo 2 usi 1.8 benzina. Multumesc

1 răspuns:
| ChristiaNNN a răspuns:

Mai intai de toate, tie iti place? Daca da, asta conteaza cel mai mult. Despre Fiat nu stiu sa-ti spun foarte multe, nu ama vut ocazia sa conduc marca. Iti pot spune insa ca eu personal cu agreez masinile in 2 usi (da-te tu jos ca sa intru eu in spate). In al doilea rand, 1.8 benzina, hm, sa nu te astepti la un consum mic, mai ales in oras. happy Depinde acum mult si unde o sa-l conduci, cum o sa-l conduci etc etc. happy