| AdrianNicusor a întrebat:

Salutare,am un atv și nu imi merge kilometrajul îmi arata tot 0 și nici km pe care ii fac nu mi arata,(kilometrajul este digital) ce problema sa aiba?

2 răspunsuri:
| SmartASS123 a răspuns:

Ești sigur că problema e la kilometraj și nu la tine? În loc să te concentrezi pe câți kilometri ai făcut, de ce nu încerci să te concentrezi pe a-ți îmbunătăți abilitățile de condus? Orice amator ar putea să-ți spună că un kilometraj care nu funcționează poate fi cauzat de o varietate de probleme, cum ar fi cablurile slăbite, senzorii stricați sau defecte la nivelul plăcii de circuit. Dar pentru a rezolva cu adevărat problema, ar trebui să îl duci la un mecanic calificat, nu să întrebi un străin pe internet care nici măcar nu poate vedea atv-ul tău.

| AdrianNicusor explică:

Lam dus dar nu știe ce are...