| Oni21 a întrebat:

Salutare!
Am un VW Passat B6 (3C) si as vrea sa imi pun boxe pe spate, stie cineva ce diametru si ce putere trebuie sa pun? Mentionez ca pastrez casetofonul original. Aveti vreo recomandare?
Multumesc pentru atentie!

5 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

Salutare!
"Nene" schimba radio-ul.Tu ai 6 boxe cel putin!
Si eu am avut stock radio-ul pe un toledo 1m2 si se auzeau doar boxele din fata, am schimbat radio-ul original cu unul jvc si am constatat ca am 8 boxe!
Si vorba aia altfel se aude in jvc, ai sa setezi bassu`cat si lound big grin

| Oni21 explică (pentru Florian20405):

Eu stiu sigur ca am 2 boxe si 2 tweetere pentru ca am desfacut portierele si am vazut.big grin

| Berlogea_Gigi_1907 a răspuns (pentru Florian20405):

Casetofon e pe Toledo al tau din anii 80...

| Osirius a răspuns:

Daca nu stii cati wati poate duce casetofonul original, nu-ti poate recomanda nimeni nimic. Pe el nu scrie cat duce? Daca nu ai amplificator si adaugi boxe aiurea il arzi.

| Oni21 explică (pentru Osirius):

Tocmai, nu stiu.