| KolG a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru bike-ri, mai mult un ajutor. Aș dori sa imi achizitionez un motocross in jur de 125cc, dar cu cateva exceptii.
Bugetul meu este de maxim 700euro, nu vreau ceva nou, vreau ceva SH. O a doua problema ar fi ca eu sunt din Constanta, si am gasit motoare in celalat capat al tarii sau pe la mijocul tarii. Nu am cum sa ma deplasesz asa departe, As putea maxim vreo 300 km, adica putin mai departe de Bucuresti. Imi puteti da niste site-uri cu niste cross-uri incadrate in cerintele acestea?(Daca pot plati transportul si nu este destul de scump, este ok si asa). Multumesc Foarte Mult, Voi fi recunoscator daca ma ajutati cu chestia asta. Fundabig grin

2 răspunsuri:
| jon987654321 a răspuns:

Singurul cam pe olx poti gasi ceva si aici te intelegi cu omul la pret+cu tot cu transport te urci in duba cu un mecanic si ai plecat la cumparat.nu prea gasesti pe alte situri la 700€.

| KolG explică (pentru jon987654321):

Am cautat dar vreau niste link uri ca eu nu am gasit, asta e problema