| KolG a întrebat:

As vrea si eu sa imi iau un motocross decent, si am ajuns la decizia ca vreau ceva pana in 125cc si pana in 700euro. Am o nelamurile, ce parere aveti despre acest motor?
Merita sa il cumpar? vreau sa ma tina maxim 1an.
Am auzit despre el si lucruri bune si rele, nu stiu ce sa fac, am ales otpiunea asta deoarece il pot lua in rate si are si garantie. Va rog sa ma ajutati cu o decizie sau poate aveti alte idei de motoare second hand dar pana in 600euro v-as fi recunoscator. Multumesc

3 răspunsuri:
| Ionut29897 a răspuns:

125cm in doi sau patru timpi..alea in doi timpi sunt mai sprintene alea in patru nu prea dar duc mai mult...

Acum tu STI ce vrei eu nu as merge pe nou.

Decât un China nou mai bine un Yamaha sau Suzuki la mâna a doua din 2003 in sus

| KolG explică (pentru Ionut29897):

Imi poti recomanda niste site-uri cu motocross-uri la mana a 2-a?( Am bugetul de 700 euro)

| Ionut29897 a răspuns (pentru KolG):

Scuze in România nu stiu. poti caută și pe olx
Eu sunt in Germania aici cele mai bune sunt AutoScout24 sau mobile.de