| Eduard198 a întrebat:

Salutare vreau sa va intreb si eu ce parere aveti despre seat leon 1, 8 20V este cel clasic cu 125 de cai, vreau sa stiu daca este fiabil eu masina am luat-o dupa rampa din Cariova tocmai ce o adusese din Germania masina arata impecabil nu am ce sa ii reprosez atat afara cat si inauntru este (miere) laughing este an 2001 si nu prea stiu ce asa multe despre motor sau ce poata sa cada la ea am venit de la Craiova numai peste 140 masina se comporta excelent la curbe nu bate nu troncane nimc cu 120 luam curba si se comporta perfect acum as vrea sa aflu si mai multe despre motor din cate stiu e unu fiabil dar nu prea stiu ce poate sa ii cada

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Ai ales un motor foarte bun si fiabil. Daca schimbibla timp distributia uleiul si filtrele nu ai ce probleme sa ai.