| Lio a întrebat:

Salutari tuturor, am nevoie de ajutor!
Azi dimineata mi s-au blocat usile masinii cand am esti din ea!
Si normal ca am folosit cheia dar... fara folos, nu mai pot deschide usile, iar masina este parcata intr-un loc public.
Stie cineva ce pot face pentru a deschide usile?(Masina este un Volkswagen Golf 5).
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca nu mai merge nici una din usi incearca cu rezerva si daca nu singura solutie sa suni la reprezentanta Volkswagen de unde ai cumparat masina sau orice reprezentat autorizat este singura solutie ca sa nu rupi chederele sau sa spargi una din incuietori sau sa o fortezi!

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Nu se deschide nici electric (din telecomanda), nici mecanic? Ai incercat si pe partea dreapta? Dar la portbagaj?