| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa cumpar o masina cu volan pe dreapta pentru piese? cam ce piese nu s-ar potrivi de la una la alta? multumesc, funda! aceeasi motorizare.

Răspuns Câştigător
| Manu_Manuel_1989 a răspuns:

Iti zic exact pentru ca am ..in afara de caseta de directie la patea macanica se potriveste tot farurile dat invers iar in interior doar coaja la bord scaunele fata au cmenzile invers si fetele la portiere tot cele din fata ...nu e rea ideea ta bafta!

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

În afară de bord, se potrivesc absolut toate piesele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu merita. Mai bine ai cauta pe site-uri de exemplu 4tuning si cumperi direct piesele de care ai nevoie sau poate gasesti pe cineva care dezmembreaza o masina si vezi acolohappy asa scoti un profit mai mare.

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Totusi, la dezmembrari m-am uitat si cine stie ce sunt pe acolo, poate sa nu fie functionale, nu le pot proba, eu asa masina o probez si vad ce bate si ce troncane daca intelegi ce vreau sa spun [imi dau seama ce merge si ce nu merge sau/si cat mai tine ]

| anonim_4396 explică (pentru RB26DETT):

Da dar daca tu nu te prea pricepi sa observi defectele piesei, poti chema un amic care stiewinking

| adishorMS a răspuns:

1.da ca doar de aceea toate dezmembrarile abunda de astfel de masini
2.partea de bord, depinde de an s-ar putea cate ceva la transmisia de la pedale