| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa imi cumpar un Bmw seria 3? am un buget de 3500maxim, benzina sau diesel?

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

Diesel, si iti pui si sigle M3 aftermarket. Lasand gluma la o parte, nu prea mai merita... astea bune s-au dat deja, acum au ramas butoaiele. Totusi exista o sansa de a gasi una ok. Dar nu stiu cat de rentabil o sa fie. Desi piese se gasesc destule la dezmembrari indifferent daca vorbim de generatia e36 sau e46.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, bmw la 3500Euro, neaparat sa il inscrii in Bulgaria

| IonutMadalin1 a răspuns (pentru suntserios):

De ce in Bulgaria si nu in Romania?

| suntserios a răspuns (pentru IonutMadalin1):

De ce nu in Romania? pentru ca nu ai sa iti permiti sa o inscrii in Romania, asa cum nu iti permiti un BMW la bugetul. Faci parte dintr un cliseu. Ai un buget redus, nicidecum pentru o masina premium. Dar ce mai conteaza, poate sa aiba masina 15 ani si peste 250.000 km dar scrie BMW pe ea. Si dupa ce o cumperi vezi ca te costa cat jumatate de masina sa o inscrii si fugi repede la Bulgari. Iar cand pica ceva la masina stai 3 luni pe tusa ca o sa coste iar jumatate de masina sa o repari

| GhostRider02 a răspuns:

Dupa mine nu! L-a bani aia iti iei o masina mai ieftina de intretinut.