| anonim_4396 a întrebat:

Știți cumva un site unde pot vedea cat costa tot ce trebuie sa fac la o mașină pe un an? Asigurate, taxe, astea. Dacă nu, știți cumva cat costa astea la aceasta mașină?: Audi A8 2018. Multumesc mult.

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

90 000 euro mașina, plus încă vreo 10 000 de euro/an asigurări, impozite, etc.

Crezi că-ți mai rămân bani și de un Audi A8 după ce termini vila aia de 500 000 euro pe care ți-o vei construi din banii pe care-i vei câștiga ca șofer de tir după ce vei termina 11 clase în 2 ani în programul "A doua șansă"?

Știu că ai un plan "garantat" și niște gânduri extraordinar de sofisticate pe care ceilalți oameni nu le au, dar poate mai revii cu picioarele pe pământ măcar din când în când... Face bine la psihic.