| axuuu92 a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATI! Deci eu fac scoala de soferi profesionisti B, C, C+E si azi am dat sala proba teoretica si am luat, m-am programat pentru Luni sa dau orasu, si asi doari sa imi ziceti daca am luuat si orasu sa zicem ca am luat B, pot sa imi iau dovada sa circul ppana termin si cu C si cu C+E va rogggg ajutati-ma!

1 răspuns:
| eugem35 a răspuns:

Da cand ai dat sala aai dat si examenul de mecanica? adica pentru categoriaC?
cand dai traseul vei da intai categoriaB dupa categoria C, si la sfarsit iti leaga si remorca pentru categoriaE sau sa ai norocul sa iti ataseze remorc si sa dai C E in acelasi timp.
ce faci ai dat sala odat pentru categoria B si dupa dai iar pentru C/? nu este cam aiurea. le dai pe amindoua