| axuuu92 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Deci eu fac scoala de soferi profesionisti B, C, C+E si azi am dat sala proba teoretica si am luat, m-am programat pentru Luni sa dau orasu, si asi doari sa imi ziceti daca am luat si orasu sa zicem ca am luat B, pot sa imi iau dovada sa circul ppana termin si cu C si cu C+E va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Cred ca o sa-ti elibereze carnetul care include toate categoriile la finalbig grin.ma gandesc ca o sa scrie pe carnet.cat b,c, d, c+e.thinking

| alin4096 a răspuns:

Da, poti sa-ti iei dovada, dar aceasta e valabila 15 zile si nu stiu daca mai poti sa-ti scoti alta dupa ce-ti expira! Daca nu ai ales "optiunea" fara eliberare de permis(cand te duci la sala), iti vine permisu acasa si poti sa circuli cu permisu!

| axuuu92 explică:

Asi vrea mai multe raspunsuri sa ma sigur