| axuuu92 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Deci eu fac scoala de soferi profesionisti B, C, C+E si azi am dat sala proba teoretica si am luat, m-am programat pentru Luni sa dau orasu, si asi doari sa imi ziceti daca am luat si orasu sa zicem ca am luat B, pot sa imi iau dovada sa circul ppana termin si cu C si cu C+E va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da primesti o hartie la mana ca sa circuli cu B pana iti soseste permisul, daca tot continui cu C, C+E o sa ramai cu hartia pana termini toate categoriile. Man si mie mi se face dorul sa vin in tara odata sa dau de C, CE am auzit ca se ia si soferi incepatori pe trailer.

| eugem35 a răspuns:

Se dau toate probel in acceasi zii numai aberati ca se da doar B si ii da dovada le de pe rand intai CAT B. C. C E ce este asa de greu sa nu intelegeti si voi toate aceste lucruri simple de ce interpretati gresit legile

| adyzone a răspuns:

Da poti lua dovada, si in maxim o saptamana iti da si permisul categoria B, iar apoi in caz ca ei cat. C si C+E il predai pe cel vechi si iti dau alt permis cu toate categoriile.

| axuuu92 explică:

Da man eu abia astept sa le c sa ma fac sofer de tir