| TimoTimo a întrebat:

Vreau un site unde pot vedea toate marcile BMW de vanzare, cu pret in euro.
Cum ar fi un site un sunt adidasi, dar in loc de adidasi sa fie BMW

7 răspunsuri:
| TimoTimo explică:

Am uitat sa mentionez ca nu vreau second-hand, vreau sa iau direct din magazin.

| suntserios a răspuns (pentru TimoTimo):

Pai spanac intra pe site ul http://www.bmw.ro/ ca doar nu ai sa le gasesti pe site ul de la Kaufland

PS. Ce complicat e internetul pentru unii

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru TimoTimo):

Esti praf.Am vazut pe unii de 50 care se pricep mai bine ca tine la calculatoare.Ce mare rahat era sa scrii bmw.ro si sa cauti direct pe site-ul? Nici atat nu va duce capul pe unii."magazinul" e de fapt reprezentanta si "marcile" sunt modele.Prafule

| TimoTimo explică (pentru ȘefuLaValută):

Prietene, nu am zis ca sunt ACE in calculatoare.
Am intrebat asta pentru ca gaseam numa site-uri cu masini la Second-Hand.
Apropo, imi plac foarte mult intrebarile tale, pariu ca esti un betiv care isi bate femeia din orice motiv. Prafule.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru TimoTimo):

De unde si pana unde trebuie sa fii as la calculatoare ca sa stii ca daca vrei sa gasesti produsele unei marci trebuie sa ii cauti site-ul oficial? Contul nici nu e al meu, eu am o singura intrebare serioasa pusa.Restul serioase sunt ale fratelui meu si celelalte sunt la caterinca.

| TimoTimo explică (pentru ȘefuLaValută):

Sigur. Da vina pe fratetu laughing Valea de la intrebarile mele.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru TimoTimo):

E contul lui, intrebarile la caterinca sunt ale mele si restul in afara de una ale lui.Ma mir ca stii sa folosesti site-ul asta la cat de redus esti