| YoPiticaa a întrebat:

Aah....si mai am o problema! Um... pielea de pe fata in zona nasului si a obrajilor o am rosie cum sa scap de roseata? vreau si eu o piele mai albalaughing crying. Umm si pistrui de pe nas cum fac sa scap de ei? Help me astea sunt imperfectiunile fetei mele crying Help me Funda!

2 răspunsuri:
| Geany_Geanina_1999 a răspuns:

Eu am o crema speciala de la nivea pt.rosata si pistrui nu am dar are o prietena si ii prepara bunica ei o crema pentru pistrui

| YoPiticaa explică (pentru Geany_Geanina_1999):

Aha si ce crema prepara bunica ei pentru pistrui?