| anonim_4396 a întrebat:

Acest ceas barbatesc http://s9.postimg.org/cd82p59rj/Captur.jpg, se potriveste la o tinuta sport (adidasi-blugi-tricou)? Pentru ce categorie de varsta e potrivit? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ala e pentru un stil elegant, varste cuprinse de la 20 de ani in sus cand bratul se mai ingroasa, altfel atarna fierul pe mana sau i se scot piese sa ramana mai mica bratara.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru mgtow):

Deci nu se potriveste la acea tinuta sport pe care am mentionat-o? Bratara, cu tot cu cadranul ceasului, are 18 cm. Deci, s-ar potrivi pe o mana ma subtire.

| mgtow a răspuns (pentru FemeiaPisică):

La sport nu, ceasurile militaresti merge cu orice stil.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru mgtow):

Inca ceva: te rog, mi-ai putea spune cam cat costa scoaterea unei/ unor piese din cadrul bratarii unui ceas, la un ceasornicar? Multumesc mult.

| mgtow a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Vreo 20 de lei sau mai putin.

5 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Mie mi se pare ok sa-l porti la o tinuta casual-sport.Intr-adevar trebuie sa-i scoti din zale ca sa nu atarne si se potriveste de la 16-17 ani si daca nu esti prea silfid.