| lilboutique a întrebat:

Acum cateva zile m-am vopsit pentru prima data, culoarea mea naturala fiind saten inchis iar acum este saten ciocolatiu (cu reflexe roscate). Imi place cum a iesit, insa pe viitor as vrea sa raman la culoarea mea naturala. Am folosit vopsea spuma (nu stiu daca are vreo importanta), credeti ca in timp, dupa mai multe spalari, va reveni treptat la culoarea naturala? Daca nu, ce as putea face ca sa indepartez usor vopseaua din par? (pe cale naturala)
Este adevarat ca feohnul/placa de par decoloreaza parul vopsit?

1 răspuns:
| Rus_Diana_1989 a răspuns:

Poti sa iti faci decapaj (inlaturarea vopselei de pe par) la un salon si vei ajunge la culoarea ta naturala