| richbitch a întrebat:

Acum sunt satena inchis vopsita cu casting...cum as putea sa ajung la culoarea naturala *blond nisipiu* fara sa ma decolorez? sa astept pana se duce castingul, si e mai deschis?

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cu timpul din saplat el se mai deschide daca nu vrei sa te decolorezi alta sansa nu ai

| naya a răspuns:

Pai cum faci? il lasi natural sau te vopsesti iar? daca nu e diferenta prea mare intre cum esti acum si cum esti tu natural, lasa-l asa. daca este, te vopsesti cu o nuanta mai apropiata.si-l lasi. dar blondul distruge ceva mai mult parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clateste-ti parul cu ceai de musetel, si culoarea normala iti va revenii, din nou.

| richbitch explică:

Aa am uitat sa zic ca vreau sa ma vopsesc blond nisipiu (culoarea mea)... nu sa se duca pana ajunge culoarea mea, ma intrebam daca ma vopsesc cand se mai duce si devine un saten mai deschis daca imi iese:-s