| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOOOR...cum slabesc 10 kg intr-o luna.Nu imi ziceti ca nu e bine eu vreau sa slabesc chiar daca ma imbolnavesc

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu ai cum, nici cu cea mai drastica dintre diete nu o sa ajungi sa slabesti atat, e fizic imposibil. si in plus ce rezolvi daca slabesti 10 ok intr-o luna si luna urmatoare pui la loc 15-20?

| nicoleta01 a răspuns:

Vrei tu dar nu ai cum. sincer! poti sa nu mananci nimic ca nu slabesti atatwinkingia-o usor

| ArcticMonkey a răspuns:

Nu esti mai grasaaaa!
esti bine asa cum esti tongue
oricum... daca vrei asa putin.stai pe salate si mananca mai putin seara.

| s4a a răspuns:

Maraton zilnic 50km.

| syjey a răspuns:

Mananca www.getfit.ro

| XDead a răspuns:

Poti slabi insa e nevoie de rabdare si ambitie. Cel mai simplu e sa faci sport, macar 1 -2 zile pe saptamana iesi si alearga in parc 30 de minute (sau cat poti), fara sa te fortezi. Renunta la paine! Poti manca in orice cantitate atata timp cat e fara paine. Uite cateva alimente pe care nu ai voie sa le mananci: paine, carne de porc, cartofi, paste fainoase, pui cu pielita, mezeluri (cele cu carne de porc). Poti manca carne de vita, peste, pui atata timp cat nu e gatita cu ulei. Poti manca branzeturi si iaurturi care nu depasesc 1, 6% grasime. NU ai voie nici un fel de dulciuri, si in loc de zahar e de preferat sa folosesti indulcitori alimentari.

| Eddie_4354 a răspuns:

Du-te la sala. si mei mi-a luat mult pana ma convinso pe mama. avea 110 kg si acum are 91. cam 3-4 kg pe luna. insa du-te la o sala cu antrenor. sa nu iti fie rusine pentru c anul esti singura. si incearca sa nu mananci mult seara si sa renunti cat demult posibil la prajeli. app mama cand are timp alearga prin parca. daca nu poti alerga, si mersul face bine, si nici nu te imbolnavesti. si chiar daca a slabit 20 de kg nu se vede piele care sa atarne sau chestii de genu. nici nu se observa. e totul okhappy

| leoleonee a răspuns:

Pai simplu mananci fructe multe zilnic si legume si trabuie sa faci putina miscare cel putin 20 de min pe zi sa alergi sa sari coarda etc. si sa nu mai mananci dupa 7 seara. SUCCESwinking