| vauralernica a întrebat:

Ajutor! am ajuns in Anglia si m am dus la un salon sa imi dea gelul jos de pe unghii si sa le refac, mi le au facut cu acrilic, o mizerie de manichiura, in viata mea nu am avut asa ceva, si mo dor, vreau sa lau jos acasa si nu stiu cum, nu pot sa le pilesc ca ma dor sad

1 răspuns:
| Anonymm13 a răspuns:

Trebuie sa pilesti pe gel, cu o pila de duritate medie cu miscari scurte si continue. Altfel n-ai cum sa le dai jos, decat pilindu-le. Sau te poti duce la alt salon unde iti poate da gelul jos, in caz ca nu te descurci tu acasa.