| Arabadji_Stela_2001 a întrebat:

Am 12 ani si de cind sunt mica am parul lung. cu cateva zile in urma cand am facut baie pe cap am incercat sa vad cum mi-ar sta cu parul lung i-am aratat si mamei si a spus cami sade bine oricum, auzind asta si fiind saturata de parul meu lund i-am propus mamei sa ma frezez insa cand a auzit asta sia schimbat parerea.
Cum sa o conving sa-mi dea voie sa ma frezez?

Răspuns Câştigător
| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Nu îţi recomand să te "frezezi" singură, lasă-te pe mâna unui specialist.

2 răspunsuri:
| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Poti sa te razi cu totul si asa iti va creste parul mai des.

| czine a răspuns:

Ii spui că vreai să te tunzi deoarece părul va crește mai lung și va fi mai sănătos.