| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani(BAIAT). Stie cineva ceva pentru micsorarea sau rarirea, decolorarea parului de pe brate si picioare? Este putin cam lungut. Promit funda! FARA big grin, laughing,hee hee

Răspuns Câştigător
| doinitza94 a răspuns:

O sa se observe oricum, daca zici ca e lung...si nu cred ca iti va sta bine cu parul' din cap brunet, iar cu cel de pe picioare si maini blond...

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Adica vrei sa-ti faci parul blond pe brate si picioare sau ce?

| thelovelyangel a răspuns (pentru Crucified):

Doresc sa nu se mai observe.

| doinitza94 a răspuns (pentru thelovelyangel):

O sa se observe oricum, daca zici ca e lung...si nu cred ca iti va sta bine cu parul' din cap brunet, iar cu cel de pe picioare si maini blond...