| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani(BAIAT). Stie cineva ceva pentru micsorarea sau rarirea, decolorarea parului de pe brate si picioare? Este putin cam lungut. Promit funda! FARA big grin, laughing,hee hee msss mult

Răspuns Câştigător
| Annesss a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca nu ai de ce sa iti faci probleme in privinta parului. Nu cred ca se vede chiar atat de urat.
Sper ca te-am ajutat!happy

| thelovelyangel a răspuns (pentru Annesss):

Se cam observa, dar.....asta este, sunt baiat. App de ce colegii din clasa a 8 sau a7 nu au asa ca mine(exceptie pe cineva)?

5 răspunsuri:
| angel_2962 a răspuns:

Stie eu...

Tot ce trebuie sa folosesti este :
Epilatorul
sau
Lama laughing

| Dana211 a răspuns:

Pentru rarire doar daca te epilezi cu timpul se intampla acest lucru dar nu cred ca vrei asa ceva deci ti-l poti decolora cu decolorant pe care il gasesti cam la orice supermarket parerea mea insa e sa il lasi asa pentru ca esti baiat si e ceva dormal dar e decizia ta

| thelovelyangel a răspuns (pentru Dana211):

Mda. L-as lasa daca nu mi-ar mai spune unii ca sunt paros. Ei nu au par si de acee mi se pare ca sunt diferit si... Nu chiar toti imi zic, daore cei care au un gram, mai mare de p...e.

| Dana211 a răspuns (pentru thelovelyangel):

Ai 14 ani si copii la varsta asta nu au minte si se leaga de orice lucru mai iesit din comun dar mai incolo lucrurile se vor schimba