| Sara2 a întrebat:

Am 65 kg si 1.69 inaltime, as vrea sa slabesc 8 kg intr-o luna, aveti idee daca capsulele cu otet pentru slabit si mentinerea greutatii apoi sunt bune? au efect? si le gasesc la plafar?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă toate porcăriile astea de slăbit ar fi și bune, numai femei zvelte ai vedea pe stradă!
Cum ai reușit să te îngrași? Alimente grase, sedentarism!
http://calorii.oneden.com/, învață să mănânci printr-o alimentație echilibrată și multă mișcare fizică zilnică pentru arderea caloriilor.
Pa, pa.

| bebelusa_9541 a răspuns:

Incearca mai degraba o dieta sanatoasa si nu te apuca sa iei tot felul de produse din plafar pentru ca pot avea efecte secundare f daunatoare! rasfoieste pe net suplimentul libertatea si gasesti acolo 200 de diete sanatoase! te poti inspira si o poti alege pe cea care te,, tenteaza mai mult"! Daca doresti cu adevarat sa iei pastile consulta un medic inainte si el te va sfatui mult mai bine!(iti spun asta pentru ca o colega a luat tot felul de ceaiuri si pastile si s-a ales cu glanda si mari probleme de adaptare la temperaturi variate, adica lesina foarte des)Mult succes:*

| aicipentrutine a răspuns:

TE POT AJUTA! alearga in fiecare seara 15 mnute-30.in parc, pe afara...ect...sau sari coarda,e la fel de eficent.

Gandeste-te! acele pastile cu otet, slabesti, nu zic nu.dar apoi pui la loc f repede. sportul e cea mai eficenta metoda!

| makaveli_9283 a răspuns:

Nu mai bine iti misti tu fundu ala gras din fata calculatorului si mergi sa alergi?