| Ssoonnyy a întrebat:

Am comandat ceva de la Avon, nu e prima data dar vrea sa stiu cat trebuie sa astept pana sa vina comanda! funda...

Răspuns Câştigător
| ancutzyka29 a răspuns:

Depinde la cine ai comanda.De exemplu eu dau comenzi cam la 2-3 zile, comanda vine de pe o zi pe alta.Acum depinde la cine sau unde ai comandat: de pe site sau de la un reprezentant. Daca ai comandat de pe site, primesti produsele in 24 de ore, maxim 36. Daca ai comandat de la un reprezentant, poti sa ai surpriza sa dea comanda tocmai peste o saptamana sau doua. Daca imi dai detalii, pot sa te ajut cu un raspuns mai concret happy

| Ssoonnyy explică (pentru ancutzyka29):

Am comandat de la un reprezentant AVON acum o saptamana si inca nu a venit comanda.

8 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

E posibil sa ajunga in 2-3 zile daca l-ai comandat pe site, dar in caz ca l-ai comandat de la un reprezentant AVON sigur va dura mai mult, depinde cand da comanda reprezentantul.

| ancutzyka29 a răspuns:

Ai comandat*

| aleally98 a răspuns:

In jur de o saptamana, mai mult nu dureaza

| lory_6999 a răspuns:

Maicamea e directoare la avon depinde daca e in orasul tau ajunge comanda in 1 ora dar daca e in alt oras nu stiu

| mariaavon a răspuns:

Depinde de unde ai comandat, eu sunt reprezentant si dau comanda in prima zi de campanie si o ridic a doua zii de la sediul lor din Lahovari, si impart produsele clientilor in aceeasi zii de cand ridic produsele, daca esti din Bucuresti poti sa ma contactezi la 0721841874 sau sa intri pe pagina mea http://www.facebook.com/#!/pages/Avon_Super-Reduceri/448442878511208

| EuFreeStyle2012 a răspuns:

In jur, de 3 zile mama o comandat si in 3 zile a zis ca vine si asa a fost... funda?

| RedFlowerTag a răspuns:

Pai daca l-ai luat de la un reprezentant in jur de 2 - 3 saptamani, daca l-ai luat de pe site, in 1, 2 trebuie sa ajunga. Fundita?:*