| AllePuffu a întrebat:

Am fost la dermatolog ca sa imi dea o crema pentru cosuri. Am facut un tratament pana mi-au disparut cosurile, iar acum mi-au ramas pe frunte cateva puncte/semne de la cosuri crying Cum pot sa scap de ele?

10 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Incearca ulei de argan. Iti vor disparea petele/semnele. De la o saptamana in sus (adica 2-3 ), in fiecare dimineata te speli bine pe fata si te dai cu ulei de argan. E foarte bun. Si eu l-am folosit. Ti-l recomand cu increderewinking

| Melcul a răspuns:

Peeling facial.

| AllePuffu explică (pentru Melcul):

Adica? laughing

| Melcul a răspuns (pentru AllePuffu):

Dar daca ai citeva mici gaurele nu cred ca se merita. Se pot inchide in timp.Momentan le poti acoperi cu diverse fonduri de ten.

| AllePuffu explică (pentru Melcul):

Mi-au ramas niste puncte rosii straight face

| Melcul a răspuns (pentru AllePuffu):

Puncte/semne scrie.Eu am crezut ca semne care ramin la cosuri adica gauri.Aia se rezolva in timp sau cu alte creme daca este cazul.Acoperale si tu momentan cu fonduri de ten.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Crema pura de galbenele. Si eu ramasesem cu ceva semne de la acnee si de cand am inceput sa o folosesc nu mai am nevoie de fond de ten.