| Robi95 a întrebat:

Sall
Am cateva cosuri pe frunte, si ceva puncte, semne de la cosurile uscate pe langa gura(putine) si mai am ceva semne pe obraji putine si acolo...Stiti cumva ceva o crema de la farmacie sau o masca care sa curete fata?
Daca da de unde pot sa o iau si cat costa?

Răspuns Câştigător
| enaenaena a răspuns:

In primul rand nu le stoarce dale naiba se vor mari.in al doilea rand eu as proceda asa :as lua un cub de gheata si l-as pune acolo pana s-ar topi. apoi locul ar fi uns cu alifie de galbenele iar dimineata spalat cu un sapun de fatanu pune mana pe ele ca...e jale