| DuDaaaaa a întrebat:

Am multee cosuri... ce saaa faaaaac?

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

1. Da-te cu castravete pe fata
2.bea ceai de urzica timp de o luna
3.NU LE SPARGE!
4. spala-te pe fata in fiecare dimineata si seara
5.nu te mai machea perioada asta
6. evita fondul de ten
7.incearca uleiul de ricin
8. da-te cu sapun pe fata
9. da-te cu crema de galbenele pe cosuri
10. funda?:d

4 răspunsuri:
| Shine a răspuns:

Buna! Primul pas pentru a scapa de cosuri este sa iti cureti tenul in fiecare seara inainte de culcare. Mai poti folosi urmatoarele metode naturiste:
http://www.gradina-online.ro/......A3426.html
Poti sa incepi si tramentul cu Roaccutane. Eu zic sa incerci pentru ca face minuni! Sper ca te-am ajutat!
P. S: Urina iti face foarte bine! Poti sa iti dai putin pe cosuri dimineata si acestea se vor usca;)

| KateNoH8 a răspuns:

Cumpara zynerit de la farmacie, e foarte bun si cosurile iti vor trece garantat [xoxo

| Silviutza_2541 a răspuns:

Cumpara Lara! Este o lotiune foarte buna si schimbarile se vad la cateva zile! 7-8 si chiar mai repede! bafta si ai grija de tine!

| Silviutza_2541 a răspuns:

AA...si Lara am folosit si eu si este foarte buna dar eu l-am cumparat din metro, vezi si tu poate gasesti si in alte magazine