| simo80 a întrebat:

Am,nevoie urgent de un sfat,am o nunta in iunie,mi-am cumparat o rochita mov cu pietricele sub bust si lunga pana jos de pe site-ul dreamfasion,si dupa cum este vremea as avea nevoie de un bolero si nu gasesc pe argintiu sau sacou elegant cu maneci treisferturi, daca stie cine un site de unde sa cumpar online, mi-ar fi de mare ajutor.multumesc

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

La rochiţă mov ar trebui ceva închis la culoare, de preferat negru. Aşa poţi asorta şi pantofii şi poşeta. Poţi merge în magazine, găseşti mai mult ca sigur. Dacă n-ai timp,
http://www.okazii.ro/......-a60771713