| andreeadeead a întrebat:

Am niste cearcane si sunt cam slabuta, credeti cadaca mas ingrasa ar disparea? adica cearcanele pot sa fie si din cauza faptului ca sunt cam slabuta?

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Cearcanele pot aparea din multe motive, dar cu siguranta nu din faptul ca esti slaba happy
poate nu dormi suficient, dau dormi prea mult
nopti pierdute
pot fi si genetice
sau daca ai probleme cu rinichii (aici nu sunt foarte sigura, stiu ca daca ai probleme cu un organ, mai apar, ori rinichii ori ficatul )

| ruxi a răspuns:

Posibil, dar carcanele apar si de la stres si de la anumite bolihappy

| ionut1980 a răspuns:

Mai pot apare daca nu stii sa scrii bine romaneste laughing)"cadaca mas ingrasa"